Stránky momentálně procházejí rekonstrukcí, omlouváme se za případné nedostatky.  
 

O NÁS

  Firma ELNA Servis Počerady s.r.o. vznikla v roce 1993 transformací bývalé údržby Elektrárny Počerady do samostatného právního subjektu se sídlem v Počeradech. Společnost s ručením omezeným je registrována v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu C, vložce číslo 5365.

  Firma je od počátku své činnosti zaměřena na opravy zařízení v Elektrárně Počerady a provádění běžné údržby. Přibližně od roku 1995 zaznamenala společnost rozšíření své činnosti do oblasti rekonstrukce a modernizace tepelných zdrojů (parní, horkovodní), rekonstrukce a výstavby technologických zařízení a provádění montážních a servisních prací v různých místech Ústeckého kraje. Firma dále provádí svařování všech druhů materiálů (veškeré oceli, litina, hliník, pájení mědi, plasty), řezání vodním paprskem, plazmou nebo plamenem, jádrové vrtání či výrobu kompaktních výměníků.

  V dalších nabízených službách je naše činnost zaměřena na dopravní služby, stavebnictví či konstrukční činnosti. Máme k dispozici i vlastní lešenářské a izolatérské profese. V areálu sídla firmy se nachází svářečská škola, kovovýroba a truhlářská výroba. To vše formou na klíč nebo jako subdodavatel pro vyšší dodavatele realizovaných staveb.

  Firma ve své činnosti využívá dlouholeté zkušenosti společníků a pracovníků s dlouholetou praxí uvedených činností, má veškerá potřebná oprávnění a práce provádí převážně vlastními pracovníky, jejichž kmenový stav se pohybuje okolo čísla 83 lidí.

  Dobrá kvalifikovanost našich pracovníků dává předpoklad plnit tyto naše záměry ve vysoké kvalitě a požadovaných termínech. Potvrzením těchto kvalit je i vlastnictví certifikátu jakosti ISO 9001.

  Společnost disponuje dostatečným technickým, kapacitním a personálním zázemím potřebným k vysoce kvalitnímu provedení nabízených činností.